Category Archives: Sport

WYNIKI II LIGA LEKTORKSA

I  KOLEJKA RUDNA WIELKA ? pauza STAROMIEŚCIE ? FARA                    4 : 5 ŚW. MICHAŁ ? GWOŹNICA                0 : 3 ZALESIE ? J. S. PELCZAR                    2 : 6 JUDA TADEUSZ ? KATEDRA                8 : 0 LUTORYŻ ? MEDYNIA GŁOGOWSKA II        0… Read More »

WYNIKI I LIGA LEKTORSKA

I KOLEJKA SŁOCINA ? NOCKOWA            0 : 4 BŁ. KAROLINA ? CHMIELNIK        4 : 1 ZACZERNIE ? MEDYNIA GŁOG.        2 : 1 PRZYBYSZÓWKA ? BUDZIWÓJ        przełożony II KOLEJKA SŁOCINA ? CHMIELNIK            2 :7 NOCKOWA – MEDYNIA GŁOG.        2 : 1 BŁ. KAROLINA ? BUDZIWÓJ        2 :… Read More »

TERMINARZ ROZGRYWEK 11.03. I 25.03.

Terminarz rozgrywek IX edycji Ligi Lektorskiej 2016/2017 r.   11 MARCA ? ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO  (CKU) I LIGA – 13 i 14 kolejka 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 SŁOCINA – ZACZERNIE PRZYBYSZÓWKA – BŁ. KAROLINA BUDZIWÓJ – NOCKOWA MEDYNIA GŁOG.- CHMIELNIK SŁOCINA –… Read More »

TERMINARZ ROZGRYWEK 25.02. I 04.03.

Terminarz rozgrywek IX edycji Ligi Lektorskiej 2016/2017 r.   16, 17 i 18 kolejka ? ZESPÓŁ SZKÓŁ GOSPODARCZYCZYCH 25 LUTEGO ?II LIGA 9.00 9.15 9.30 9.45 10.05 10.20 10.35 10.55 11.15 11.30 11.45 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 KALASANCJUSZ – MEDYNIA GŁOGOWSKA II ZALESIE – FARA ZACZERNIE II – KATEDRA KALASANCJUSZ… Read More »

LIGA LEKTORSKA

W dniu 18.02.2017 r. nie będzie meczy IX Ligi Lektorskiej 2016/2017 r.!!!

XXII TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ MINISTRANTÓW ?O PUCHAR KSIĘDZA BISKUPA JANA WĄTROBY? – 2017

XXII TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ MINISTRANTÓW ?O PUCHAR KSIĘDZA BISKUPA JANA WĄTROBY?  – 2017 Ferie zimowe to zasłużony czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jednak nie wszyscy mają możliwość wyjechać z miasta. Wielu ministrantów i lektorów spędzi ferie w swoich domach. Z myślą o nich Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza organizuje już po raz Dwudziesty… Read More »

KRÓL STRZELCÓW

KLASYFIKACJA STRZELCÓW I LIGA 2016/17 5 PAŚKO NOCKOWA 5 IGNAS NOCKOWA 5 RUMAN ZACZERNIE 4 RZĄSA BŁ. KAROLINA 4 KOTULA MEDYNIA GŁOG. 4 FORNAL BUDZIWÓJ 3 CHMIEL NOCKOWA 3 JAWOREK NOCKOWA 3 BUCZEK ZACZERNIE 3 KOPEĆ BŁ. KAROLINA 3 BABIARZ MEDYNIA GŁOG. 3 M. SZCZĘCH CHMIELNIK 3 D. SZCZĘCH CHMIELNIK 3 A. KOZŁOWSKI CHMIELNIK 2… Read More »

TERMINARZ ROZGRYWEK IX LIGI LEKTORSKIEJ 2016/2017 r. (5-6, 7-8 i 9 KOLEJKA)

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO (CKU) ul. Sucharskiego 4 ? 3 GRUDNIA – 5 i 6 kolejka 9.00 9.15 9.30 9.45 10.05 10.20 10.35 10.55 11.15 11.30 11.45 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 SŁOCINA – PRZYBYSZÓWKA BUDZIWÓJ – ZACZERNIE MEDYNIA GŁOG.- BŁ. KAROLINA BUDZIWÓJ – NOCKOWA SŁOCINA – ZACZERNIE MEDYNIA GŁOG.- CHMIELNIK PRZYBYSZÓWKA… Read More »

TERMINARZ ROZGRYWEK IX LIGI LEKTORSKIEJ 2016/2017 r. (1-4 KOLEJKA)

I LIGA 2-4  kolejka ? ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO (CKU) ? UL. Sucharskiego 4  ? 26 listopada   12.00 SŁOCINA ? CHMIELNIK 12.15 ZACZERNIE ? PRZYBYSZÓWKA 12.30 NOCKOWA – MEDYNIA GŁOG. 12.45 SŁOCINA – BUDZIWÓJ 13.00 CHMIELNIK ? ZACZERNIE 13.15 NOCKOWA – BŁ. KAROLINA 13.30 MEDYNIA GŁOG.- PRZYBYSZÓWKA 13.45 CHMIELNIK – BUDZIWÓJ 14.00 BŁ. KAROLINA ? ZACZERNIE 14.15 NOCKOWA – PRZYBYSZÓWKA 14.30 SŁOCINA – MEDYNIA GŁOG. 14.45 BŁ.… Read More »