Category Archives: Bez kategorii

Nowy program zapisów na turnusy.

Nowy system zgłaszania ministrantów i lektorów na kursy zimowe. Każda osoba chcąca zgłosić ministranta lub lektora na kurs musi posiadać konto. Przed przystąpieniem do rejestracji, należy otrzymać hasło dostępu. W celu otrzymania hasła dostępu, należy skontaktować się z cer. Michałem  Szczepanek poprzez messenger, bądź poprzez SMS 783608666 w wiadomości proszę napisać imię i nazwisko, parafię oraz czy jest się… Read More »

Plan pracy rocznej LSO diecezji Rzeszowskiej

  WYDARZENIE KIEDY MIEJSCE Zjazd diecezjalnych duszpasterzy LSO 7-8 listopada 2018 Licheń II Dzień Skupienia II roku Szkoły Animatora (Rekolekcje Ewangelizacyjne) 30 listopada – 2 grudnia 2018 Zaczernie Adwentowy Dzień Skupienia Animatorów 7-9 grudnia 2018 Zaczernie Błogosławieństwo Lektorów 8 grudnia 2018 Rudna Wielka Rozpoczęcie zapisów na turnusy zimowe 15 grudnia 2018 www.dom-rekolekcyjny.zaczernie.eu Kurs lektorsko –… Read More »

Start Ligi Lektorskiej 2017/2018

Start Ligi Lektorskiej przewidziany jest na 25 listopada (sobota) na godz. 9:00 w kościele pw. św. Krzyża w Rzeszowie uroczystą Mszą Świętą. Można jeszcze zgłaszać drużyny. Regulamin pod tym linkiem: http://lsorzeszow.pl/?p=499

Dni Skupienia animatorów krzyżowych

Dni Skupienia dla animatorów krzyżowych odbędą się 24-26 listopada w Zaczerniu. Na tym dniu skupienia będą zapisy do kadry na kursy zimowe, dlatego ważna jest obecność wszystkich animatorów. Zapisy prowadzi cer. Szymon Nowakowski na FB lub poprzez kontakt telefoniczny 782 458 499.

WYJAZD INTEGRACYJNY

WYJAZD INTEGRACYJNY Animatorów Krzyżowych W piątek 16go września wyjazd z Rzeszowa o 16:00 w piątek, spod Galerii Graffica. Powrót w niedziele. Wyjazd w Bieszczady do Ustrzyk Górnych! Można jechać z Zaczernia 15:40, a jeśli będą chętni to zostanie wysłany samochód po osoby z Jasła i Gorlic. Zapraszamy ogromnie na wyjazd, to ważne wydarzenie, znajdźcie na… Read More »