Archiwum autora: Michał Szczepanek

Kursy zimowe – informacje

Brak wolnych miejsc na kursach zimowych. Z przykrością informujemy, iż wszystkie miejsca na wszystkich kursach zimowych są zajęte. Przypominamy ,że każdy uczestnik MUSI mieć uzupełnioną kartę uczestnictwa ,która dostępna jest na stronie LSO w zakładce Pobieralnia. Osoby wybierające się na kurs animatorski muszą też mieć opinię księdza z parafii. Uczestnicy Rekolekcji zabierają ze sobą: Pismo… Czytaj dalej »

Mistrzostwa w piłce halowej 2019 – Informacje

Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej Halowej odbędą się w PIERWSZYM TYGODNIU FERII w dniach 11-12 lutego w Hali Sportowej w Tyczynie (11 luty Ministrant i Lektor Starszy, 12 lutego Lektor Młodszy)   Ministrant (klasy 1 – 5 Szkoła podstawowa), ROCZNIK 2007 Lektor Młodszy (klasy 6 – 8 SP), ROCZNIK 2003 Lektor Starszy (od Szkoły Ponadpodstawowej do ukończenia 20 roku… Czytaj dalej »

Gazetka 01-2019

Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem gazetki LSO.Poniżej można pobrać plik w lepszej rozdzielczości

Rozważanie na 4 Niedzielę zwykłą.

Kto jest powołany do przepowiadania Słowa Bożego, zostaje wybrany spośród społeczności ludzi i „poświęcony” , tzn. wybrany przez i dla Boga, przeznaczony do Jego służby. Taki człowiek bywa często osamotniony. Musi się liczyć z uporem i sprzeciwem, również ze strony własnego „ja”, dopóki nie utożsami się ze słowem, które głosi innym. Orędzie Jezusa też nie… Czytaj dalej »

Dodatkowy kurs lektorski w Zaczerniu

Informujemy, że listy na kursy lektorskie w Kotani są pełne i nie przyjmowane są już zgłoszenia na te kursy. Podobnie wygląda sytuacja na 1 kursie animatorskim w Zaczerniu. Na drugim kursie animatorskim w Zaczerniu pozostało 10 miejsc. Ogłaszamy, że w drugim tygodniu ferii odbędzie się dodatkowy kurs lektorski w Zaczerniu (tylko 20 miejsc) Kurs odbędzie… Czytaj dalej »

Jeden kurs za nami …

Prezentujemy kilka zdjęć z kursu lektorsko – animatorskiego, który odbył się w dniach 18-24 stycznia w Zaczerniu. W kursie wzięło udział 14 ministrantów z 2 dekanatów : Biecz oraz Gorlice. Kurs poprowadził ks. Mateusz Kowalski. Wszystkie zdjęcia publikujemy za pisemną zgodą rodziców uczestników, która została podpisana na karcie uczestnictwa. Uczestnicy kursu ,którzy chcą otrzymać więcej… Czytaj dalej »

Kursy zimowe

Informujemy, że lista na 1 kurs animatorski jest pełna. Również jak informowaliśmy w poprzednim poście lista na 1 kurs lektorski jest też pełna. Pozostały miejsca na 2 kursie animatorskim w Zaczerniu oraz na 2 kursie lektorskim w Kotani. Zachęcamy do rezerwacji miejsc na pozostałych kursach. Strona do zapisów http://lsorzeszow.pl/lso-db/?page=login Zapisu mogą dokonać tylko księża i… Czytaj dalej »

Kursy zimowe

Link do strony z zapisami :http://lsorzeszow.pl/lso-db/?page=login Zapisy na stronie http://lsorzeszow.pl/lso-db/ Zapisy dokonać mogą jedynie księża oraz animatorzy. W celu rejestracji wymagane jest hasło dostępu, Można je uzyskać u administratora systemu tel. 783608666 . Terminy i miejsce kursów : Kurs lektorsko – animatorski dla części z woj. Małopolskiego: 2019-01-18 – 2019-01-24 – Zaczernie I kurs lektorski – Kotań:… Czytaj dalej »

Nowy program zapisów na turnusy.

Link do strony z zapisami :http://lsorzeszow.pl/lso-db/?page=login Nowy system zgłaszania ministrantów i lektorów na kursy zimowe. Każda osoba chcąca zgłosić ministranta lub lektora na kurs musi posiadać konto. Przed przystąpieniem do rejestracji, należy otrzymać hasło dostępu. W celu otrzymania hasła dostępu, należy skontaktować się z cer. Michałem  Szczepanek poprzez messenger, bądź poprzez SMS 783608666 w wiadomości proszę napisać imię i… Czytaj dalej »